تبلیغات
بهترین وبلاگ دانلود

قانون راز

جالب است بدانید که:
گاهی اوقات به چیزی فکر میکنید که ناگهان اتفاق می افتد و شما را حیرت زده میکند تا به حال علت آن را از خود پرسیده اید یا درباره ی این قانون جالب تحقیق کرده اید ؟؟!؟
مثلا شما الان با دوستتان درباره ی یک از دوستانتان صحبت میکنید که ناگهان به شما زنگ میزند  آیا میدانید چرا ؟؟ و علتش چیست ؟و آیا کاربرد این قانون را می دانید؟


شاید در نگاه اول چیز خاصی بنظر نیاید و به خود بگویید که اتفاقی بود ولی اینطور نیست این یک قانون است که به آن قانون راز می گویند که اکثر سیاسیتمداران دنیا و افراد بزرگ و مشهور تاریخ به این راز پی برده بودند.
شما وقتی درباره ی کسی صحبت میکنید یا به آن فکر میکنید برحسب  قانون راز آن را درخواست کرده اید و خودتان هم نمیدانید! که در عرض چند ثانیه آن اتفاق رخ میدهد و آن لحظه شوکه میشوید
حال به برسی این قانون و کاربرد آن می پردازیم:
در طبیعت ما هرآنچه که بدست می آوریم را از قبل درخواست کرده ایم مثلا شما حدود 2 سال پیش قصد خرید یک خانه را داشتید و پس از 2 سال شما آن خانه را خریدید شاید آن خانه ای که میخواستید نبود ولی در حقیقت به خواسته خود رسیده اید پس شما این خواسته را  به کائنات گفته اید و آنان به شما پاسخ دادند و خواسته شما را براورده کرده اند. ممکن است زمان آن خیلی کم باشد یعنی به سرعت خواسته شما برآورده شود و یا حتی به زمان خیلی طولانی بینجامد که این زمان کم و زیاد به طرز اندیشیدن شما بستگی دارد که شما این خواسته خود را چگونه درخواست کرده اید مثلا شما میخواستید یک کامپیوتر بخرید ولی پول آن را نداشتید و همیشه پیش خود میگفتید پول ندارم چه جوری اینو بخرم و بعضی اوقات هم میگفتید خدا بزرگه پولشو میرسونه این رفتار اول شما که در اینجا بنده مثال زدم معنیش نه بود که به خود و کائنات پاسخ داده بودید که یعنی میگفتید پول ندارم پس کائنات هم به خواسته شما پاسخ داده و به شما پولی نمی دهند و شما امید خود را به راحتی بر اثر یک نگرش اشتباه از دست می دهید.
و اما رفتار دوم شما این عمل رفتار اول را خنثی میکند یعنی نه به شما پولی میرسد و نه پولی از دست میدهید یعنی این دو رفتار شما به طور متقابل برهمدیگر اثر میگذارند و باعث براورده نشدن خواسته شما میشوند که به نامیدی شما می افزاید و همین عمل باعث میشود که یا به خواسته خود نرسید یا که خواسته شما زمان زیادی ببرد تا براورده شود!!
حالا شما از خودتان سوال میپرسید چاره چیست؟؟
برای این همیشه سعی کنید که هیچ وقت نامید نشوید و حتی در سخترین زمان و مکان ایمان خود را از دست ندهید اگر واقعا بدون هیچ شک و تردیدی درخواست کنید مطمئنا به سرعت به هدف خود میرسید.هرگز یاد خدا را فراموش نکنید
این قانون همیشه در زندگی هست و خواهد ماند بدون این زندگی بی معنا میشود و زندگی کردن غیر ممکن
ما اگر بخواهیم زندگی خودمان را بررسی کنیم میبینیم که تمام طول روز ما مثل هم است یعنی تکراری است و این تکرار هر روز ادامه دارد چون ما درست نمی اندیشیم و با ناراحتی و نامیدی زندگی میکنیم
در نتیجه میبینیم که خداوند بین هیچ انسانی فرق نگذاشته و هیچ مخلوقی را از نعمت اندیشه محروم نساخته !!
ما خودمان هستیم که باعث بیچارگی و بدبختی خودمان میشویم و اگر درست و با تدبیر زندگی کنیم میبینیم که همان انسانی که هیچ چیز نداشت الان به همه چیز رسیده و زندگی خوبی دارد.
امیدوارم مطلب خوبی برایتان مفید واقع شده باشد و سعی کنید در تمام طول زندگیتان امیدتان را از دست ندهید و اگر از دست دادید به خودتان آمده و دوباره به موفقیت خودتان ایمان داشته باشید.

منتظر مطالب بعدی بنده باشید.
    
                      نوشته شده توسط: سهیل جامه بزرگ 

   


  • نوشته: parastoo mohajer
  • شنبه 3 دی 1390
  • نظرات()