تبلیغات
بهترین وبلاگ دانلود

دانلود ویندوز سون به همراه آخرین آپدیت Windows 7 Ultimate SP1 (x86) Integrated May 2012

ویندوز ۷ یکی از کاملترین ویندوزهای ارائه شده توسط شرکت عظیم مایکروسافت است که برخی از کاربران آن را نسخه ی کامل شده ی ویندوز ویستا می دانند .یکی از بهترین نگارشهای این ویندوز نسخه Ultimate می باشد که کاربران زیادی از این نسخه استفاده می کنند . سایت دانلود ها این ویندوز را به همران آخرین آپدیت (تاریخ ۱۰٫۰۵٫۲۰۱۲) آماده دانلود کرده است که نسخه IE 9 نیز در این ویندوز وجود دارد . این ویندوز به صورت کاملا اورجینال آماده شده است و برای اکتیو کردن آن می بایست از نرم افزارهای گذاشته شده در ادامه مطلب استفاده کنید .

 

| دانلود نسخه ۳۲ بیتی ویندوز سون ، آپدیت شده May 2012 |

Windows 7 Ultimate دانلود ویندوز سون به همراه آخرین آپدیت Windows 7 Ultimate SP1 (x86) Integrated May 2012

caution دانلود ویندوز سون به همراه آخرین آپدیت Windows 7 Ultimate SP1 (x86) Integrated May 2012 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

  splash%20green دانلود ویندوز سون به همراه آخرین آپدیت Windows 7 Ultimate SP1 (x86) Integrated May 2012 برای اکتیو کردن ویندوز ، از نرم افزار زیر استفاده کنید :

- Windows 7 Loader

 

download دانلود ویندوز سون به همراه آخرین آپدیت Windows 7 Ultimate SP1 (x86) Integrated May 2012 دانلود نسخه ۳۲ بیتی در پارت های ۱ گیگابایتی :

دانلود پارت ۱ : Rapidshare ‌‌‌ Direct Link

دانلود پارت ۲ : ‌Rapidshare ‌ ‌Direct Link

دانلود پارت ۳ : Rapidshare ‌ ‌Direct Link

 

iconبرچسب‌ها : آپدیت 2012 ویندوز سون, دانلود Windows 7 Ultimate SP1 (x86) Integrated May 2012, دانلود Windows 7 Ultimate SP1 آپدیت 2012, دانلود نسخه ویندوز سون 32 بیتی, دانلود ویندوز سون به همراه آخرین آپدیت, دانلود ویندوز هفت Ultimate اپدیت 2012, دانلود ویندوز هفت اپدیت اردیبهشت91, دانلود ویندوز سون به همراه آخرین آپدیت, نسخه 32 بیتی ویندوز سون, نسخه Ultimate ویندوز, نسخه آپدیت شده ویندوز سون, نسخه اپدیت شده ویندوز 7, ویندوز هفت اپدیت MAY,
  • نوشته: parastoo mohajer
  • دوشنبه 25 اردیبهشت 1391
  • نظرات()